Header Ads

„Igraj odbojku, rasti sa njom„

U ponedjeljak  05.11.2018. (Gradska dvorana Partizan) u sklopu Projekta „Igraj odbojku, rasti sa njom„ odigrale su se odbojkaške utakmice prvog kola između predstavnika  Četvrte osnovne škole Brčko (domaćin) i Pete osnovne škole Brčko(gost)  gdje su zapaženi sljjedeći rezultati:
Utakmica između učenika Četvrte i Pete osnovne škole završila je u korist Pete OŠ sa rezultatom 0-2 ( prvi set 19-25 i drugi set 13-25)
Utakmica između učenica Četvrte i Pete OŠ završila je u korist Četvrte OŠ koja je ostvarila pobjedu sa rezultatom 2-0 u setovima ( prvi set 25-18 i drugi set  25-22).
Poželimo sreću našim učenicima u drugom kolu, kada naši učenici igraju protiv III osnovne škole i to ponedjeljak, 12.11.2018., u dvorani III OŠ s početkom u 13:15h.